Vrh „I“

6 feneček a 3 chlapečci

Engie Amijon Star je maminou! Máme obrovskou radost, 19. 9. 2021 se nám narodilo 9 černoznakatých štěňátek. Hrdým otcem je slovenský plemeník Singapur Kráľovská stráž.

Máme volné pejsky k odběru

Irion i Irwin jsou přátelští klučinové, kteří nejvíce milují lidskou náruč, která je bude chovat, dokud to ještě jde. Hledáte přátelské komunikativního pejska, který vám bude parťákem do života? Oba kluci jsou zvyklí na lidi, děti i dospělé psy. Pobývají doma i venku, kde řádí na hřišťátku a pozorují svět za vraty.

Irionek je velmi komunikativní pejsek, který již přišel na to, že s lidmi se to musí umět. Jeho psím očím jde těžko odolat a on to dobře ví, v náručí umí mrkat na lidi přes plot a před foťák se v podstatě staví sám.

Irwin je takový „Winnie the pooh“. Habánek, který vám usne v náručí a pro pohlazení si položí hlavu na klín. Má rád svůj klid a ze spánku jej vytrhne máloco, možná tak miska plná granulí. Ale když se probere, tak už to umí také pořádně rozbalit.

Případní zájemci se mohou ozvat na email: daimar@seznam.cz nebo na telefonní číslo: +420 606 525 000. Nezávazné návštěvy jsou vítány!


Budeme jen rádi, když nám o sobě něco povíte / napíšete, protože jak avizujeme dopředu: u nás se průkazy původu neposílají, ale rozvážejí, abychom každé štěndo ještě jednou mohli podrbat za ouškem i potom, co se vydá do nového domova.

Štěňátka budou mít skvělé povahové i zdravotní předpoklady, oba rodiče jsou pohodáři a skvělí rodinní společníci – hovawart, jak má být – zvyklí na ruch okolí i slast odpočinku. Mamima štěňátek i otec mají vyšetření kyčlí i loktů prosté a kromě společenského života absolvovali i několik výstav s výbornými výsledky.

Hovawart štěňátka – vrh „I“ – 1. až 5. týden