Březost potvrzena!

Engie Amijon Star je březí – přijímáme rezervace na hovawart štěňátka

S radostí vám oznamujeme, že se v září 2021 můžeme v naší chovatelské stanici opět těšit na malé chlupaté kuličky! Předpokládané narození vrhu „I“ vychází na druhou polovinu / konec září, štěňátka by se do nových domovů mohla vydat v polovině listopadu.

Maminou je plavá fenka Engie Amijon Star a hrdým otcem je černoznakatý slovenský plemeník Singapur Kráľovská stráž. Je tedy možné, že se ve vrhu objeví všechny tři barvy (plavá, černá se znaky, černá), ale do bříška si na barvy neposvítíme :-).

Případní zájemci o chlupaté potěšení se mohou ozvat na e-mail: daimar@seznam.cz nebo na telefonní číslo: +420 606 525 000.

Návštěvy jsou vřele vítány!

Budeme jen rádi, když nám o sobě něco povíte / napíšete, protože jak avizujeme dopředu: u nás se průkazy původu neposílají, ale rozvážejí, abychom každé štěndo ještě jednou mohli podrbat za ouškem i potom, co se vydá do nového domova.

Štěňata budou mít skvělé zdravotní a povahové předpoklady – oba rodiče mají RTG kyčlí a loktů prosté a jsou to prostě pohodáři 🙂 .

U nás velmi apelujeme na socializaci štěňátek – děti a jiná zvířena jsou u nás na denním pořádku, mazlící a hrací návštěvy nechybí. A že mají pupíci vlastní hřiště, které jim i leckteré dítko závidí? Ta houpačka prý unese i chlapa 😀

O tom, jak u nás štěňátka vyrůstají, si můžete přečíst ZDE.